AKTUÁLNĚ

25. 4. 2019 jsme spustili nový kanál na youtube Jazyky s efektem. Doufám, že se vám naše tvorba bude líbit a bude mít pro vás nějaký efekt 😉 Najdete nás i na facebooku.

Poslední sobotní setkání v English Clubu v tomto školním roce se konalo 20. 4. 2019. Nyní již jarní počasí bude lákat spíše k výletům a hrám venku. Přejeme všem účastníkům našich sobotních setkání krásné rozkvetlé jaro a doufáme, že budete mít na vašich letních cestách příležitost používat to, co jsme se během roku v angličtině naučili :)

V našich kurzech máme tajemného hosta. Zdá se, že má rád angličtinu stejně jako my. Je kamarádský a rád píše anglické dopisy. Je to trochu šmudla. V jeho dopisech je sem tam nějaká ta kaňka, ale na druhou stranu docela hezky kreslí. Asi bude malý, protože jsme ho ještě nikdy nezahlédli. Dokonce nás napadlo, že by náš host mohlo být...

První pololetí bylo naplněné hrami a aktivitami tak, aby si děti v našich kurzech angličtinu užívaly. Nyní se opět rádi setkáváme po pololetních prázdninách a vyrážíme vesele a hravě do druhého pololetí.

Blížící se konec roku vybízí k malému ohlédnutí za tím, co vše se v našich dětských kurzech událo. Lépe než slova o tom jistě vypoví několik fotek, u kterých si můžeme společně zavzpomínat. Při této příležitosti chceme popřát všem našim žáčkům krásné Vánoce, a aby pod stromečkem našli svůj vysněný dárek. Ze srdce přejeme dětem, jejich rodičům i nám...

Hodiny angličtiny si rádi zpříjemníme veselou anglickou písničkou.

V minulém školním roce si naši páťáci (tygři) zahráli na budovatele města. Do svého města si mohli koupit jakoukoli budovu, historickou památku, nebo třeba most přes řeku. Podmínkou ovšem bylo umět požadovaný objekt pojmenovat anglicky a navíc museli mít vyděláno potřebné množství "peněz".